MGC MARIUSZ GRUCHEL CENTRUM

HUTNICZA 6
43-170 Łaziska Górne
www.mgc.pl
323 ... (pokaż kontakt)
+48 ... (pokaż kontakt)
fax: +48 ... (pokaż kontakt)
 
O Nas

MGC MARIUSZ GRUCHEL CENTRUM › Mercedes B-klasa 1.8 2013r.

Mercedes B-klasa 1.8 2013r.

48 900 PLN
(brutto)
Rok:
2013
Przebieg:
153 700 km
Pojemność:
1796 cm3
Rodzaj paliwa:
diesel
Moc:
109 KM
Kolor:
srebrny met.
Kraj:
Polska
Województwo:
śląskie
Miasto:
Łaziska Górne
Typ nadwozia:
hatchback
Liczba drzwi:
4/5

Szczegóły

Szanowny Kliencie
Ceny naszych aut są dostosowane do ich realnego stanu i wyposażenia i podlegają symbolicznej negocjacji na miejscu w salonie.

Mercedes-Benz B klasa
-rok produkcji 2013
-Pierwsza rejestracja 15.03.2013
-poj.1796, 109km Diesel
-przebieg 153709 potwierdzony
-kpl. książek serwisowych
-kpl. kluczyków
-bezwypadkowy,
-Zarejestrowany
W posiadaniu przez jedna osobe przez ostatnie 4 lata.Zarejestrowane jako prywatne i tak bylo użytkowane .Nigdy nie zawiodło,oleje,filtry zawsze wymieniane w czasie przegladów.

-finansowanie na dogodnych warunkach

Prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższymi udogodnieniami, które często są rozwiązaniami unikatowymi w skali kraju, w znaczny sposób odróżniającymi nas od innych salonów, a jakże przydatnymi dla Was przy zakupie wymarzonego auta
1. Jako, że od ponad 20 lat jesteśmy legalnie działającą firmą, gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu oparte odpowiednimi zapisami i dokumentami potwierdzającymi legalność pochodzenia co wiąże się z naszą pełną odpowiedzialnością za wady prawne pojazdu.
2. Przed sprzedażą bezpłatnie sprawdzamy auta pod względem technicznym na Serwisie i stacji diagnostycznej.
3. Opłacamy za klienta i przygotowujemy wszelkie niezbędne do rejestracji auta dokumenty, wystarczy udać się z nimi do Wydziału Komunikacji i bezpłatnie zarejestrować wybrany samochód.
4. Na większość oferowanych samochodów udzielamy gwarancji technicznej bez limitu kilometrów nawet na 2 lata po uprzednim szczegółowym przeglądzie serwisowym.
5. Udzielamy fachowego, bezpłatnego doradztwa oraz cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Zawsze udzielimy Państwu rzetelnej porady.
6. Mamy atrakcyjne warunki kredytowe czy leasingowe w 10 bankach i towarzystwach leasingowych. Nawet bez pierwszej wpłaty z niską prowizją i możliwością wcześniejszej spłaty co zadowoli najbardziej wymagającego klienta, preferującego finansowanie.
7. Jako, że nie jesteśmy komisem czy pośrednikiem tylko bezpośrednim importerem i właścicielem pojazdów , gwarantujemy Państwu brak jakichkolwiek ukrytych prowizji i zarazem jedne z najlepszych cen w Polsce.

NINIEJSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKTER JEDYNIE INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, 1. KODEKSU CYWILNEGO. NASZA FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DROBNE BŁĘDY ORAZ ZAWARTE W OGŁOSZENIU NIEKOMPLETNE INFORMACJE LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.
(czytaj więcej ...)
Liczba wyświetleń: -